Рейтинговий список робіт, поданих на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Географія»

Шифр роботи П.І.П. ЗВО 1 рецензія 2 рецензія Середній бал
1. Міська мобільність Нагорний Тимофій Володимирович Київський національний університет імені Тараса Шевченка 93 90 91,5***
2. Віртуальний ландшафт Соколовський Володимир Сергійович Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського 86 95 90,5***
3. Пошук істини Рябокляч Карина Олександрівна ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» 84 86 85***
4. Amazonas Кураба Вікторія Степанівна Херсонський державний університет 83 87 85***
5. Ґрунти Херсонщини Білокобила Марина Олександрівна Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького 83 85 84***
6. Географія територій Петренко Оксана В’ячеславівна Запорізький національний університет 89 78 83,5***
7. Надрокористування Тукало Карина Юріївна Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського 72 93 82,5***
8. sport tourism Микалюк Людмила Вікторівна Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна 80 85 82,5***
9. Гармонія душі Кісіль Роман Володимирович Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича 80 85 82,5***
10. Захворюваність населення Перехожук Світлана Василівна Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка 87 76 81,5***
11. Подільське Подніпров’я Швайко Володимир Миколайович Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара 85 78 81,5***
12. Vita Ltava Погрібняк Максим Юрійович Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка 82 81 81,5***
13. ПРОВОГІС МИКОДИРГ Юкал Діана Олександрівна Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка 82 80 81***
14. Українські Карпати Ужела Марія Ігорівна Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини 71 89 80***
15. Агроландшафти Ушиця Гнатишен Олексій Олегович Кам’янець-Подільський національний університет імені І. Огієнка 72 88 80***
16. Антарктика Остапенко Юлія Вікторівна Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка 84 66 75
17. ZHYTTYA PREKRASNE Маркелюк Анастасія Василівна Херсонський державний університет 71 75 73
18. Технопарк Сафронов Олександр Станіславович Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка 60 85 72,5
19. Екологічна поведінка Голуб Юлія Михайлівна Київський національний університет імені Тараса Шевченка 72 72 72
20. Корисні копалини Худієнко Кристина Євгенівна Кременчуцький національний університет імені М. Остроградського 63 79 71
21. Біле озеро Новікова Іванна Вікторівна Національний університет водного господарства та природокористування 66 69 67,5
22. Рибиця Мироненко Андрій Олександрович Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка 70 62 66
23. Туризм Карамушко Аліна Сергіївна Запорізький національний університет 65 65 65
24. modern geographer Костючик Юлія Вікторівна Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка 66 63 64,5
25. Природнича наука Паринцева Ольга Володимирівна Донецький національний технічний університет 70 55 62,5
26. Культові споруди Мокрій Марія Іванівна Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського 70 53 61,5
27. Мова солов’їна Морарь Анна Костянтинівна Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича 66 54 60
28. Студентські змагання Понич Віта Віталіївна Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича 64 52 58
29. Мало любити Гуцол Ольга Ігорівна Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини 55 61 58
30. Геліус Гавришко Марія Юріївна Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка 52 62 57
31. Місто моє Чвирук Оксана Миколаївна Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова 63 51 57
32. Краса Ковальчук Світлана Сергіївна ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» 52 54 53
33. GAAGA SUMMIT Цірдава Каріна Датоївна Херсонський державний університет 62 43 52,5
34. Слава Україні Нікітчук Наталія Павлівна ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» 51 54 52,5
35. Спадщина Роксолани Жиделєва Анастасія Іванівна Криворізький державний педагогічний університет 54 50 52
36. Життя складніше Мошківська Наталя Степанівна Криворізький державний педагогічний університет 68 35 51,5
37. Антропогенне рельєфоутворення Дорошенко Ганна Олександрівна Національний університет «Чернігівський колегіум» ім. Т. Шевченка 52 50 51
38. Притула Ірина Ігорівна Східноукраїнський національний університет імені Лесі Українки 58 41 49,5
39. Каховка Костиря Юлія Вікторівна Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького 39 58 48,5
40. Український оазис Кордиманенко Вікторія Миколаївна Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського 43 53 48
41. Параграф похід Ковач Христина Іванівна Дрогобицький державний педагогічний університет імені І. Франка 44 50 47
42. Ганеша Жайворонко Наталія Степанівна Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка 48 45 46,5
43. Китайгородське відслонення Дутка Назарій Іванович Кам’янець-Подільський національний університет імені І. Огієнка 52 41 46,5
44. Гіпаніс Слободяник Руслана Петрівна Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини  45 48 46,5
45. Лісництво Степаненко Ангеліна Володимирівна Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького 45 47 46
46. Гірнича промисловість Ільченко Анастасія Сергіївна Кременчуцький національний університет імені М. Остроградського 42 49 45,5
47. географ Стрій Дарина Юріївна Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки 48 42 45
48. Особливості заселення Гнида Ангеліна Сергіївна Національний університет «Чернігівський колегіум» ім. Т. Шевченка 45 44 44,5
49. НД1995 Жуков Павло Володимирович Одеський державний екологічний університет 46 42 44
50. ЖКГ Панченко Владислав Сергійович Запорізький національний університет 45 41 43
51. Terra Incognita 2 Резенькова Марина Сергіївна Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди 48 38 43
52. Aqua vitae Рощик Тетяна Іванівна Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка 50 35 42,5
53. RELIEF Панкевич Ліна Вячеславівна Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова 48 35 41,5
54. Vulnerability Яценко Владислава Олександрівна Одеський державний екологічний університет 36 45 40,5
55. Terra Incognita 1 Коваленко Світлана Ігорівна Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка 37 40 38,5
56. Військовий оглядач Івашина Віталій Ілліч Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара 33 42 37,5
57. Ерозійна деградація Євдоченко Катерина Ігорівна Національний університет «Чернігівський колегіум» ім. Т. Шевченка 36 33 34,5
58. Рекреаційні ресурси Семененко Анастасія Олександрівна Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди 30 39 34,5
59. Територія Костандов Давід Раджович Національний університет біоресурсів і природокористування України 37 26 31,5
60. ВОДОСПОЖИВАННЯ Шулякова Марина Григоріївна Київський національний університет імені Тараса Шевченка 33 29 31
61. IST11E Сукманський Михайло Іванович Одеський державний екологічний університет 18 35 26,5
62. Картографія Зуб Лілія Олексіївна Національний університет біоресурсів і природокористування України 0 0 0*
63. 3112ВDВ Венгрин Дар’я Володимирівна Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна 80 0 0**

 

* Знято з розгляду відповідно п.7 Розділу ІІІ Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

** Знято з розгляду відповідно результатів додаткового рецензування (рецензія 3112BDB-3)

*** Наукові роботи (із середнім балом 80 і більше), автори яких запрошуються на підсумкову науково-практичну конференцію за рішенням галузевої конкурсної комісії на підставі рецензій (протокол № 2 від 02.04.2019).