Сьогодні, 23 травня 2019 року, свій День народження святкує завідувач кафедри теорії та методики професійної підготовки, кандидат біологічних наук, доктор педагогічних наук, професор, людина, без якої неможливо уявити колектив кафедри біології і методики навчання Шапран Юрій Петрович

Дорогий Юріє Петровичу!

Професорсько-викладацький склад кафедри біології і методики навчання цінує Вас за істинно чоловічі якості та Вашу мудрість, за Вашу чуйність та добру вдачу. В день Вашого народження ми бажаємо і надалі залишатися еталоном зібраності й мужності, прикладом для наслідування та взірцем для молодих фахівців. Ваш професіоналізм та наполеглива праця зробили вагомий внесок у розвиток нашої кафедри, Ви завжди сповнені ідей та енергії для втілення їх у життя, чуйний та оптимістичний. Ви надаєте нашому колективу грунтовності, строгості й надійності,  на Вас завжди можна покластися в самому скрутному питанні.

Від душі зичимо Вам цікавих фактів й неймовірних відкриттів, добрих знаків і прекрасних ідей, безсумнівної удачі і великих цілей, доброї радості і благополучної діяльності. Бажаємо вам благополуччя і в своїй родині, і в нашому дружньому колективі. Нехай роки залишають тільки світлі спогади, а Господь дарує ще багато щасливих літ, сповнених радості, добра й надії!

Ваш колектив та вдячні студенти