Сьогодні, 6 червня 2019 року, День народження святкує кандидат географічних наук, доцент, заступник завідувача кафедри  географії, екології і методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Людмила Михайлівна Воловик.

Дорога Людмило Михайлівно!

Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров`я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й гарний настрій. Зичимо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро!

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

З повагою професорсько-викладацький та студентський колективи університету